Dvou slovenských klubovek, které se již po několikáté konaly kousek za českými hranicemi, v Kammeném mlyně, jsem se již delší dobu chtěla zúčastnit. Podařilo se to letos. Udělali jsme si krásný rodinný výlet ve čtyřech lidech a čtyřech psech, vč. přespání v místních chatkách. Škoda jen, že právě dodělávali přírodní koupaliště, vypadalo moc krásně a teplo bylo taky dost.

První den posuzoval specialista na plemeno Philip Langdon z Velké Británie.

Za Charlieho bych si nejradši dala pár facek, že jsem ho s sebou vůbec tahala. Byl chudák neskutečně otrávený a kondice pořád tatam. Védéčko bylo naprosto zasloužené. Pro Charlieho tohle byla zároveň jeho poslední výstava, alespoň do té doby, dokud se nebude cítit lépe. Přeci jen po celkem nabitých třech výstavních sezónách toho má chudák asi plné zuby.

Zato Mařenka se moc líbila a dostala V1, CAJC a titul Primus Junior.

Druhý den posuzoval Otto Krcal z Rakouska, přivezl si s sebou baseta, tak předpokládám, že je spíš přes lovecké psy.

S Charliem jsem to rovnou vzdala, ale on se z ničeho nic vzhopil a odběhl těch pár koleček skoro jako za starých časů a dostal V1 CAC! Opravdu neuvěřitelné! Tím pádem také splnil podmínky pro udělení slovenského šampiona krásy.

No a s Mařenkou to bylo vtipné, v posudku měla pravý opak toho, co předchozí den a dostala první védé :). To mě nemohlo rozházet, aspoň jsme se mohli dobře naobjedvat v místní restauraci a jet brzy domů, přeci jen jsme to měli kus cesty.

Víkend hodnotím jako velice příjemnou rodinnou akci, plnou pohody. A z výsledků si opravdu nic nedělám :).