Na úvod tohoto příspěvku bych se chtěla všem omluvit za neaktualizování webu Ambershades v posledních pár měsících, čemuž bránila značná časová vytíženost. Na konci roku jsem dopisovala diplomovou práci na FSV a začátek roku se nesl ve znamení obhajoby a státní závěrečné zkoušky na FSV a osmi zkoušek na FAPPZ, kde sice stále ještě není vyhráno, ale vše je na dobré cestě (tzn. zbývá poslední :))

Ještě před koncem roku jsme se ne zcela úspěšně zúčastnili pár výstav a některé jsme nakonec i vynechali a dali přednost užívání si volného dne společně doma.

Ve výstavním kruhu nás bohužel asi chvilku neuvidíte. Charlie ještě stále není zcela dorostlý zpět do bejby střihu a Mařenka měla malou…ehm…nehodu s chlupy. Na první pohled se zdá, že se z obou stran potkala s kombajnem, nicméně její nový styling má na triku Charlie, který jí z hrudníku chlupy během jediného dne prostě okousal. No co, když nejde o zdraví, tak jde vlastně o h***o 🙂

Co plánujeme na jaro? Až se situace s mým aktuálním vytížením trochu uklidní, chtěla bych začít chodit s blonďákama vedle do vsi na cvičák, tak uvidíme, jestli nám to okolnosti dovolí. Držte palce!