Přestože byl nás seznam zájemců na tento vrh až rekordně plný, na činy ve většině případů nedošlo a naši vymazlení pudlí kluci hledají nové domovy. Fotky najdete úplně dole na konci příspěvku.

Pokud uvažujete o skvělém rodinném parťákovi pro výlety, sporty a pohodové trávení volného času, neváhejte nás kontaktovat. Prosím připravte se na to, že nás budou zajímat i informace o vás, aby jsme si mohli udělat obrázek o prostředí, do jakého štěně od nás půjde. Kluci budou k odběru kolem poloviny prosince 2023.

Štěňátka budou při odběru odčervená a vakcinovaná adekvátně k věku, budou očipovaná a mít vystavený petpas, budou pojištěná na léčebné výlohy na území ČR po dobu 10 týdnů od převzetí novým majitelem. Budou také střihově upravená. Budou mít rodokmen ČMKU/FCI. Na cestu do nového domova dostanou výbavičku.

Štěňátka dáváme za rozumnou cenu, informujte se prosím osobně po telefonu nebo emailem. Na SMS neodpovídám.

Štěňátka jsou odchovávána v naší domácnosti, budou zvyklá na všechny běžné činnosti v ní probíhající. Od chovatele jsou od mala štěňátka zvykána na manipulaci související s úpravou (česání, holení, koupání, stříhání). Budou naučená základní hygieně adekvátně k věku, socializována s lidmi i ostatními psy v domácnosti. Našim odchovům poskytujeme chovatelský servis.

Hledáme rodiny, které rády tráví svůj čas aktivně a chodí po procházkách a budou schopni dát novému pudlímu parťákovi dostatek vyžití, aby nevymýšlel doma hlouposti z nudy.

Jsme rodinná chovatelská stanice s etických přístupem k chovu:
– Neprodukujeme velký počet štěňat, vrhy máme opravdu málokdy. Důležitá je pro nás kvalita, nikoliv kvantita.
– Importujeme kvalitní jedince ze zahraničí (Švédsko, Finsko, Polsko) s cílem minimalizovat příbuznost spojení i zlepšit exteriér této barevné varianty velkého pudla.
– Naši pudlové s námi sdílí domácnost po celý svůj život, nezbavujeme se starých, nemocných nebo k chovu nevhodných jedinců.

Otec štěňat Maestro from the Drum Family je exteriérově mimořádně hezký pes z polského chovu (po otci importovaném z USA). Skvělý rodinný pes. S ohledem na věk je ještě trochu pubertální a vtipný, ale jemné povahy.

Matka štěňat Bright Shade of Rose Ambershades je z našeho chovu, v rodokmenu má skandinávské, americké i evropské linie. Po výstavně úspěšných rodičích. Akčnější rodinný pes s láskou k procházkám všeho druhu, především v lese. Povahově šprt, co chce poslouchat a cvičit.

Oba rodiče jsou zdravotně testovaní a klinicky zdraví.

Kompletní informace o vrhu C, kontakty na nás naleznete zde.

🪐 Cosmic Echo

Echo je jemnější a drobnější kluk. Když někde začíná hra, nesmí u toho chybět. Je to právě on, kdo vymýšlí ty největší lumpárny.

🪐 Cosmic Encounter

Kdybych si vybírala kluka já, tak je to Endy. Moc krásný a milý pejsek s výstavním potenciálem.

🪐 Cosmic Drive

Turbo je drobnější pejsek, povahově milý a klidnější. Narodil se jako poslední z naší úžasné osmičky, ale věřím, že mi tu jako poslední nezůstane.