V neděli 12.3. jsme se vydaly do Stodůlek na Korunovační výstavu. Strávily jsme tam sice dlouhý, ale moc fajn den s psími i člověčími kamarády. Největší zážitek z celého dne byla samozřejmě pizza objednaná k obědu. Vůbec nechápu, že mě to nenapadlo dřív 🙂

Výstavu posuzovala německá rozhodčí Liane Kubbe z chovatelské stanice Ahornstreet. Velice oceňuji rozhodčí, kteří přestože chovají černé a bílé pudly, nejsou barvoslepí a dají šanci i moderním barvám – mimochodem celou výstavu vyhrál stříbrný královák.

Tady je pár fotek z posuzování od Evy Mizerové:

Pudl se dá předvádět i na volném vodítku. Přestože FCI již několik let „tlačí“ trend rozumného vystavování (volný postoj, volné vodítko), rozhodčí stále tolerují škrcení psů při pohybu v kruhu…(ruku na srdce, taky jsem tak kdysi vystavovala…)

Tady je jedna fotka soustředěné blondýny

A nakonec ukázka toho, že Minion je vlastně omen nomen (ne, není to středák :))

Jediná vada na kráse je, že jsem z časových důvodů nelakovala (protože bych tentokrát neměla kde vykoupat).

A jak jsme vlastně dopadly?

ANNIVERSARY PEARL Ambershades v 22 měsících v mezitřídě oceněná výborná 1, CAC. V odpoledních soutěžích v docela velké konkurenci (nevím přesně, ale podle rozpisu tam mělo být 8 fen) 3. nejlepší velká fena, z čehož mám opravdu velkou radost 🙂 Trošku jsme odbourali tu „našprcenost“ a zase se posunuli o krok blíž k radostnému předvedení, i trocha pohopsání byla 🙂 My to jednou natrénujeme.

Nakonec ještě fotka z umístění od Barči Brožkové, moc děkujeme 🙂