Život je někdy příliš krutý a mi nerozumíme proč. Ve středu 21. února 2018 večer nás navždy opustil náš milovaný Diamond na následky těžké otravy.

Diamond od soboty bojoval na klinice v Poříčí o svůj život. Bohužel už sobotní klinický nález byl natolik vážný, že našemu Dájovi dávali pouze minimální šance. Byly jsme tam s ním s mámou každý den celé odpoledne. Dali jsme si krátkou procházku kolem řeky a pak jsme s společně seděli všichni tři ve veterinárním kotci, jako bychom byli doma v obýváku, aby se cítil v klidu a měl chuť to zvládnout. V pondělí jsme tam seděli ve třech i s bráchou, který Dajáčkovi povídá:

Kamaráde, vypadáš bídně. Koukej se dát do kupy a mazat domů. Jak si to jako představuješ, jakože já jdu ven, a najdu obě boty?! 🙂

Bohužel, přes očekávané prvotní zlepšení se od úterka očekávaně horšil, přesně jak předpovídal pan doktor. Jeho zesláblé tělo to už bohužel ve středu večer krátce po našem rozloučení nezvládlo a Dája dobojoval. Děkuji vám všem, kdo jste na Dáju v těchto těžkých chvílích mysleli a posílali energii. Bohužel to nestačilo. Strašně to bolí. Dajáčku, nesmírně nám chybíš. Nikdy nezapomeneme! Věříme, že se jednou potkáme.

Zde najdete informace o Dájově životě.