Vánoce

Vánoční svátky jsme strávili u rodiny na Šumavě, tady pár fotek z venčení kolem domu

Andělíček v Sušici

Vrátili jsme se na místo činu, na hrad Kašperk. Tady jsme se s manželem seznámili a strávili zde pár hezký lét. Teď tu dělá kastelána náš bratranec, takže se se budeme rádi zase vracet častěji.

Na výlety se nám podařilo vymyslet samá místa, kde jsme vesměs nikoho nepotkali a holky mohly skoro celou dobu lítat na volno.

Amálino údolí kousek za barákem

Ze Srní jsme se vydali přes přehradu Sedlo na Klostermannovu vyhlídku, o té přes vodní zámek a přehradu zase nazpátek.

Na Silvestra jsme to cestou domů vzali přes Plzeň a udělali s Martinou, Péťou, taťkou odchovu B Alexem a Bibi procházku na Radyni.

2021

Rok 2021 pro nás začal nečekanou ztrátou naší Tessinky. Strávili jsme s ní krásných skoro 12 let života a bude už navždy v našich srdcích, jako malá vzteklá hlídačka. Dlouho jsme přemýšleli, že si chceme nad postel v ložnici pořídit nějaký větší obraz s krajinou. Teď nás tam všechny hlídá Tessina v nadživotní velikosti.

A pak začalo sněžit, a sněžilo a sněžilo. Tady jsme byli na procházce v hrozné chumelenici, i když to z fotek není vidět

Růženka ostříhaná

Statečný pan Donatello a hromady sněhu skoro stejně velké jako on.

Mařenka Minion na stříhání

A napadl další sníh

Taky jsme dali společnou rodinnou procházku ještě s „adoptovaným“ kokrem Benem, kterého teď máma vycházkuje, protože panička pracuje na ARO a poslední dobou je tam bohužel s ohledem na epidemickou situaci skoro pořád.

Tady mírná obleva